Objednávejte na
tel.: 776 05 15 06

O nás

Vážení odběratelé,

Chcete si objednat a při tom popíjet svou kávu?

Nejprve nám dovolte několik vět o nás: naše firma je již dlouholetým stabilním partnerem na trhu EU a dodavatelem větších odběratelů jako jsou nemocnice, školy, internáty, hotely a domy s pečovatelskou službou pro seniory. Ale již několik let se zabýváme i rozvozy do domácností neboť i v nich jsou naši zákazníci, kteří jsou pohybově omezeni, a nebo pro nedostatek času a možnosti pohybu po obchodech, z důvodů mateřských i rodičovských povinností bývají uvězněni doma bez možnosti a informovanosti o našich výrobcích. Avšak našimi zakázníky nemusí být pouze senioři nebo rodiče na mateřské dovolené, ale i Vy, kteří pro svoje pracovní nasazení a nedostatek času si nemůžete nakoupit z důvodu špatného načasování.

Jsou mezi Vámi i tací, kteří se pro sportovní nadšení z fotbalu a hokeje, nebo v případě napínavého seriálu nedokážete odtrhnout? Stačí jen při krátké reklamě zvednout telefon a objednat si jakýkoliv z našich výrobků a nerušeně pokračovat ve Vaší zábavě nebo povinostech a v klidu vyčkávat, než Vaši zásilku doručíme.

Po telefonickém objednání lze Vaši zásilku doručit do jedné hodiny po zavolání.

Doprava je dle tarifu české pošty, pokud však vlastníte naši průkazku na slevy 40%, dopravu neplatíte.

Jelikož většina našich odběratelů preferuje produkty od českých výrobců, zabývame se pravě jimi. Vzhledem k jejich kvalitě a dobré pověsti bez jakýchkoliv televizních reklam. Proto se snažíme na základě našich slevových kuponů Vaše nákupy ulehčit a doufáme tak, že s námi budete spokojeni a těšíme se na spolupráci s vámi.